| Lorixd a întrebat:

♥ Am si eu o problema : nu imi merge cardul de memorie de la telefon. In telefon totul e ok si merge iar cand incerc sa il pag in pc cu un cititor de card nu pot sa deschid fisierele din el. Am incercat si il alt pc, crezand ca are ceva al meu dar acelasi rezultat. Nu stiu ce sa ii fac. Help! Funda ♥

4 răspunsuri:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Crede-ma si eu am avut aceeasi problema si inca o mai am, singura solutie este sa intri la setari si sa dai revenire la setarile din fabrica dar ai grija ca vei pierde tot ce este pe el.

| Lorixd explică (pentru GabyAdicaEu):

Nu trebuie sa revin la setarile din fabrica pentru ca nu telefonul este problema ci cardul de memorie care nu merge la nici un calculator laughing) asa as putea a reformatez cardul dar nu vreau pentru ca se sterge tot din el...

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Paote sa fi luat virusi de la o melodie, un joc ceva. Dar stiu solutia este... sa evi la setarile din fabrica rolling on the floor tongue

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Formateaza cardul si ai grija ce sistem de fisiere alegi si ce marime de CLUSTER, lasa totul pe default inainte de formatare si ar trebui sa fie OK.