| Drsss a întrebat:

pentru cei ce dețin Samsung a8 2018 ce parere aveti de el? Bateria tine mult? Il recomandati?

5 răspunsuri:
| NorNegru a răspuns:

Salut!

Nu dețin, dar poți da o raită direct pe site-ul Samsung să te interesezi de detaliile mărunte. E un smartphone decent, are un preț de achiziție mediu, bateria are 3000 de mAh - da, per total e în regulă. Dacă îți place și nu ai alte preferințe sau opțiuni, alegerea e una bună.

Succes cu achiziția și să te țină cât mai mult!

| gelu1970 a răspuns:

Nu il dețin.
Dacă te roade așa de tate să cumperi Samsung, cumpără gama scumpă.
Cele ieftine sunt jalnice.
Dacă nu te țin buzunarele pentru un Samsung s8, s9, note9, caută altceva.
Google iți dă o mulțime de idei.

| Drsss explică (pentru gelu1970):

Eu am cerut o parere despre el, nu despre s8 s9 note 9 sau altceva, nu am cerut parere pentru altceva, daca nu il detii puteai sa nu raspunzi, am intrebat ce pareri sunt doar pentru a8 2018, atat.

| Xenoverse1 a răspuns:

Nu te lua dupa gelu 70, si eu detin un Samsung a5 2017 si merge bine ca in prima zi cand l-am achizitionat.

| Xenoverse1 a răspuns:

Samsung A8 2018 merita cumparat.