| Littlecandy a întrebat:

Heiii!
Puteți să-mi dați o părere, cei care aveți Samsung Galaxy A7 2018, despre el.
Gen cum funcționează, cât tine bateria,calitatea pozelor, etc.

12 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Terminati mai copii cu Buhnici si alte nulitati de asa-zise review-uri din spatiul online romanesc! Asta e review! https://www.notebookcheck.net/......331.0.html
P.S. Ca sa iti zic pe scurt, punctul forte al lui e displayul. In rest, are pretul umflat si chiar nu vad ce sens are sa bagi atitia bani intr-un mid-range. Camerele alea chiar daca in teorie arata foarte bine, practic nu sunt mare fis.

| Ineys a răspuns:

Am intrat in contact cu un A6 2018. Sincer, e un telefon caruia nu ai ce sa-i ceri mai mult ca utilizator mediu/obisnuit.

Fluid, fara lag, fara agatari, display ok, baterie ok, sunet ok. La banii pe care ii cere, mi se pare afacere. Eu personal am un S6, vechi de cativa ani. Inca tine pasu, dar cand am vazut acel A6 ( desi costa ~1000 de lei iar eu am dat pe S6 acum cativa ani peste 2500 de lei ), am ramas uimit.

E un telefon care se schimba in jurul a 2 ani. Daca vrei sa-ti iei un telefon pentru 3-4-5 ani asa cum am facut eu, trebuie sa iei varful de gama. Eu l-am cumparat exact cand a aparut.

Totusi, A6 il depaseste. M-am jucat cu el si da... trebuie sa-mi schimb si eu telefonul. :))

La pretul lui (~1100) nu gasesti concurenta de la brand-uri de top. Poate pe la brand-uri precum Honor (ex: https://www.emag.ro/......DY12VVBBM/ )

Acum gandeste-te la A7 ca la un A6 pe steroizi.

| Hellboy96 a răspuns:

Bună, telefonul în poze arata bine. Și are niste specificații foarte bune, în sensul ca are o camera cu cat de cat mulți megapixeli. Bateria poate varia ușor, în general tine aproximativ 5 ore, sau poate mai mult poate mai puțin. De funcționat funcționează bine, presupun, ca orice alt telefon de la Samsung. Are 4 GB RAM și 64 de stocare interna.

În concluzie, este un telefon bun, pe care merita sa îl iei. Fundă? happy

| ChawChaw a răspuns:

Foarte bun, poze frumoase, de buget, toate calitatile

Răspuns utilizator avertizat
| ONR1R4 a răspuns:

YouTube · George Buhnici
Samsung Galaxy A7 2018 [UNBOXING & REVIEW]
23 oct. 2018

Ai tot ce ati trebuie fiecare detalui an parte sper ca team ajutate pace