| Chirita_Raul_1996 a întrebat:

perd carantia daca folosesc GalaxySIM Unlock!?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Binenteles! La cea mai mica modificare Pierzi garantia!

2 răspunsuri:
| Chirita_Raul_1996 explică (pentru lpavel):

Salut. lpavel chestia e ca galaxySIM unlock nu modifica nimic in telefon ...nu sterge nimic din el. din cate am inteles programul cat este instalat pe telefon "blocheaza" fisierul care codeaza telefonul. odata sters programul telefonul devine tot locked. de aia nu sunt sigur daca e bun sau nu

| lpavel a răspuns (pentru Chirita_Raul_1996):

Deci daca zici nu lasa urme atunci nu pierzi garantia ca asa cei de acolo nu vor vedea nimic... dar eu nu m-as risca! treaba ta faci cum vrei! Bafta!