| Bloody7777 a întrebat:

Dati-mi acctivitati pe caluculator ca sa mai perd timpul

4 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Incearca Web Design // Grafica // Programare.

| DarkShina5566 a răspuns:

Vizioneaza seriale.Cam asta fac eu,vizionez seriale cu multe sezoane si ma tine ocupata ceva vreme laughing sau ai putea sa colectionezi poze,imagini din diferite domenii, anime, filme -si asta fac eu si crede-ma ca ma tine ocupata mult si bine cand ma apucwinkingSper ca te-am ajutat.

| ionutz0116 a răspuns:

WWW.tubeserve.com Incearca asta ...sigur nu o sa te plictisesti

| Gicu00 a răspuns:

Daca vrei sa pierzi timpul nu-ti strica ochii in fata calculatorului.
Dar ori cum daca-ti plac jocurile poti juca Cs/Gta/Nfs/WWE sau poti invata ceva ce o poti aplica mai tarziuwinking. sau sa modifici poze sa le faci mai haioase. dar tot mai bine e sa iesi pe afara laughing