| zlatanibra a întrebat:

cine stie cu ce program pot sa deblochez un s2 plus i9105p! e blocat in Orange. adica vreau sa deblochez cartela. am incercat prin SGS unlock pro, galaxysim unlock care a mers la multe telefoane, insa la acesta nu merge! stie cineva alta metoda?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru decodarea telefonului tau va trebui sa mergi cu acesta, impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop. Mai multe detalii poti afla de aici: http://www.orange.ro/....../din_src/1

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Bogdy2k a răspuns:

Rooteaza-l iar dupa accea ai o gramada de optiuni inclusiv full script acces.

| zlatanibra explică (pentru Bogdy2k):

L-am rutat si oricum nu merge, daca stiti alte metode?

| AnneHaHa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la ei la centru.