| Anonimu1994 a întrebat:

Probabil intrebarea mea este una penibilă, dar cine îmi poate spune cât va costa un S8 si un S9 de BLACKFRIDAY IN NOIEMBRIE 2019?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

S8 =1600 de ron
S9 =1800 de ron

| Mad1 a răspuns:

Nu cred ca este cineva nostradamus pararea mea. Dar ofertele nu mi se par oferte daca un telefon costa 2500 lei de blackfridey costa de la 3000 lei reducere blabla tot 2500 eventual cu o diferenta foarte mica de pret. Daca crei s8 sau s9 cel mai ieftin site de chestii de genu este compari.ro de acolo mi.am comandat un a6 si un a8 si sunt multumita.