| Toea_Addy_1999 a întrebat:

S-ar merita sa dau la schimb un Smasung Galaxy Grand Prime pe un Iphone 4S?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Se scrie "s-ar". Și da, s-ar merita schimbul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, telefonul pe care il ai e bun fata de iphone 4S.Si eu am acest telefon si sunt multumita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu s-ar merita deoarece Grand Prime este mult mai sofisticat si mult mai performant decat iphone 4s care se vinde undeva la 250-300 lei iar al tau la 500-600 lei daca este intr-o stare destul de buna. happy

| ƘЭлT a răspuns:

Nu, e urat rau iphone 4 tu n-ai vazut cat de mic e? Bine marimea nu conteaza[ that was she said] whatever nu merita e slab e vechi e urat, tine-l pe asta e mult mai ok.

| Toea_Addy_1999 explică:

Mda va multumesc pentru raspunsuri si pentru ca m-ati lamurit

| Marina2004 a răspuns:

Eu zic sati ti tu telefonul tau ca dupa aia o sa-ti para rau