| Rodrigúez_Răzvan_1999 a întrebat:

..si utilizatorilor de Windows Phone.Am si eu o mica problema...cei de la Microsoft au spus ca vor lansa un preview al Windows-ului 10 si nu stiu de unde pot face rost de el.

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Http://getintopc.com/......-download/
Descarcat de mine si merge;)

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Intri in "Store" si cauti "Windows insider", descarci aplicatia si urmezi indicatiile din aplicatie. Este riscant sa descarci preview cand Windows 10 apare pe 29-30 luna asta

| andutzu2000 a răspuns:

Intri pe pagina Microsoft si apoi te inscrii cu live-ul in programul insider. Apoi descarci aplicatia din store si te conectezi cu contul live pe care l-ai folosit când te-ai înscris in insider. Dupa dai pe Fast ring, apoi închizi si deschizi telefonul si dupa te duci in setări la update phone si gasesti ultimul build de la wp 10. O sa dureze ceva timp dar nu te descuraja. Mai este un grup pe Facebook se numeste COMUNITATEA UTILIZATORILOR WINDOWS PHONE