| Ponce a întrebat:

As vrea sa stiu si eu mai multe informatii despre windows 10, am citit cum ca exista un keylogger pus de cei de la Microsoft si iti afla toate datele, tastele, iti asculta microfonul, etc.
Vroiam sa intreb, de ce credeti ca a pus acest keylogger in windows? Pentru ca e preview? Si de ce sustrage toate informatiile din PC, date, etc.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Am dat un exemplu, stai linistit, n-o sa te spioneze nimeni laughing.

4 răspunsuri:
| Ponce explică:

Si voiam sa mai intreb, se merita sa ti Windows 10 pe un timp nedeterminat? Adica la ce riscuri de expui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce teorii a conspiratiei ai in cap. Te crezi asa imporatant ca vin aia de la Microsoft sa iti bata la usa ca o sa te auda la microfon ca zici cuiva ca stai in chiloti de dimineata pana seara.

| Ineys a răspuns:

Vrajeli. Gandeste-te ca daca nu ai internet n-au cum sa-ti faca asta laughing.

| Ponce explică (pentru Ineys):

Problema e ca eu am nevoie de internet.

| Ineys a răspuns (pentru Ponce):

Am dat un exemplu, stai linistit, n-o sa te spioneze nimeni laughing.