| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu are un telefon ceva mai vechi, adica nu are taciscin sau alte chestii de astea noi, dar are google si facebook!
El vrea sa instaleze Mozilla Firefox sau Google Chrome pe telefon dar nu stie cum!
Ajutati-l sa faca acest lucru! As vrea sa il descarc si sa il pun pe telefonul lui! Am incercat si pe Google Play dar nu pot!

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Depinde ce model de telefon are, ce sistem de operare este instalat pe el. Daca este vechi nu va putea instala pe el Firefox sau alte aplicatii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"taciscin "?
are sistem de operare telefonul? google play este doar pentru Android