| anonim_4396 a întrebat:

telefon LG Optimus L3 E400 este bun de ceva daca nu ce telefon e bun de ceva, Funda

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu-ti lua!

| KanekiResponder69 a răspuns:

Salut,e bun telefonul dar Samsunguri-le sunt mai bune, iPhone-urile nu sunt bune deoarece incarcatorul nu te tine mai mult de 7 zile. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai exista asa ceva pe piata? Din punctul meu de vedere LG OPTIMUS PRAF!
Uite aici niste variante:
⚡300-400 lei Huawei Y3 II sau Y5(poti incerca o chinezarie)
⚡400-500 lei Huawei Y5 II sau Cubot Rainbow
Avand in vedere ca ai mentionat LG OPTIMUS nu cred ca ai buget foarte mare deci cele de mai sus iti ajung!

| KanekiResponder69 a răspuns:

E fain, dar nu la fel de bun ca Samsunguri-le, iPhone-urile sunt nasoale deoarece incarcatorul li se strica in cam 7 zile, funda?

| Mihai1810 a răspuns (pentru KanekiResponder69):

Cine ti-a zis tie ca incarcatorul de la iphone nu tine mai mult de 7 zile? Cunosc oameni care au incarcator de 2 ani si nu li s-a mai stricat. Nu mai vorbi daca esti pe langa.

| KanekiResponder69 a răspuns (pentru Mihai1810):

Prietene,am avut iPhone 6 S Si am trecut de la el la Samsung doar de asta.Asa ca nu pune vorbe de la tine.

| Mihai1810 a răspuns (pentru KanekiResponder69):

Daca nu stii sa ai grija de el aia e. Si eu pot sa imi iau BMW sa intru cu el in pom dupa 3 zile si dupa sa zic ca vai ce proaste sunt BMW-urile pentru ca am intrat eu in pom cu el.