| Adrian_Cosmin_Tudor_1981 a întrebat:

am un telefon LG optimus e400 si nu reusesc sa sterg din memorie. ce trebuie sa fac? mersi!

2 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Tine apsat pe butonul fizic ( cel care te aduce mereu acasa ) si umbla la al doilea meniu si acolo vei gasi ce cauti

| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Pai daca nu gasesti optiunea de stergere din aplicatiile lui iti recomand sa instalezi file explorer de pe market si apoi apasand lung pe respectivul item va aparea o casuta si acolo ai si optiunea de stergere (vezi ca mai intai trebuie sa bifezi o casuta daca esti sigur ca vrei sa stergi)