| KуКлА a întrebat:

Va rog spuneti-mi care telefon este mai bun Alcatel sau LG Optimus L4 2 e400?

3 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Alcatel de care? Nu ai mentionat. In orice caz eu am Alcatel idol mini si e super tare! Are de toate. Dar depinde ce vrei. LG care spui tu e cam slabut...are doar cativa megapixeli la camera si procesor cam slab...

| KуКлА explică (pentru Moncherie):

Si totusi care e mai bun?

| Moncherie a răspuns:

Pai nu stiu ce model de Alcatel vrei. Daca vrei Alcatel Idol Mini 2 asa zis Orange Hiro atunci mai bine ala decat LG