| Mihaela17384 a întrebat:

Telefonul meu nu are blit, iar daca vreau sa fac poze la intuneric nu se vede nimic. Exista vreun program sau ceva?

Răspuns Câştigător
| EuD a răspuns:

Din pacate nu poti face. Dupa cum stiu eu trebuie sa ai blit pentru a se vedea ceva in intuneric. Dar exista niste aplicati care iti editeaza pozele si pot iesi mai luminate (CandyCam, Retrica)

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu poti sa imbunatatesti o poza din nimic. Daca senzorul camerei nu e impresionat, nici o aplicatie nu iti poate scoate o poza.

| adagioanonim a răspuns:

Iti iei o lanterna cu led cree si ies luminate pozele laughing))