| Darko_Alex_1991 a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat un Iphone 4 8GB neverlock si merge totul bec, mai putin internetul. Ideea este ca vremea/bursa imi merge si tin sa mentionez ca am cartela FROG cu internet nelimitat. Dar cand intru pe safari si dau sa intru pe google sau oricare alt website imi apare o eroare care ma duce pe site'ul ip.cosmote.ro cu mesajul " Error 403--Forbidden From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:". Ce pot face? Rog sa ma ajutati pe mine, cat si pe altii care au aceeas problema. Multumesc!

1 răspuns:
| Alexandru_Lupu_1994 a răspuns:

Tin sa te anunt ca nu este combatibil telefonul cu acest program de internet! Poti suna la 1234 apoi scrii 1180 si vb cu un operator care ii zici ca vrei sa activezi internetu este usor bafta! Funda?