| Alextusent a întrebat:

Am si eu o cartela frog cu internet nelimitat prin web n'walck (extraoptiunea de loialitate cu 3 euro). Am pus-o intr-un modem dupa care am conectat-o la pc si cand am incercat sa intru pe net imi apare error 403 forbidden. Ce pot sa fac sa-mi mearga netul pe pc(sa nu-mi mai apara eroarea)?

2 răspunsuri:
| kiske a răspuns:

Cartela Frog nu poate fi folosita in modem, doar in telefon poti sa ai internet.

| Alextusent explică (pentru kiske):

Dar totusi ce inseamna acea eroare 403 forbidden? Adica de la ce imi apare?