| anonim_4396 a întrebat:

tot caut pe net huste cu un model (smite) pentru j7 2017 dar imi da ca rezulat numai pentru modelul j7 2016 intrebarea mea e daca se potrivesc husele intre ele sau stiti un site pentru modelul din 2017 cu modelul specific. pup

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu au cum să se potrivească.
Sunt doua modele diferite. Cauta pe eMAG eu de acolo mi-am luat cu 80 de lei.
O seara faină!

| KittyElena17 a răspuns:

Salut, uite un site www.mobiledirect.ro/? gclid=Cj0KCQjwy9LVBRDOARIsAGqoVntLHNXkdBjllKMvfAjtuQK35NKBU69w_qdkLj1tDTM2_JY06G6W. Mie la magazin mi.au spus ca nu se potrivesc cele din 2016. Spor :)