| Florinpikachu10000 a întrebat:

Salut TPU,un telefon fain, bun si ieftin unde gasesc si eu (telefon pe taci).

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
www.olg.ro
www.okazii.ro
www.publi24.ro
www.tocmai.ro
www.amazon.com
www.orange.com
O zi faină:)

| AndreeLolla a răspuns:

Samsung galaxi dual trend. este foarte bun si il gasesti in magazine intre 6 si 8 sute de ron. eu una l-am luat la abonament, de la rcs&rds de pe site. abonamentul este foarte convenabil. la inceput am dat vreo 60 sau 80 ron, dupa care platesc abonamentul de 2 euro pe luna timp de 1 an sau 2. nu stiu sigur ca altceva plateste... tin sa precizez ca in abonament ai minute nelimitate in digi si rds si 200 nat + net pe mobil nelimitat. daca ai nevoie de min in alte retele poti lua un abonament de la digi de 5 euro si ai nelimitat in orice retea + net nelimitat. singura conditie esta sa platesti doar 5 euro pe luna. eu zic ca este foarte convenabil si chiar ieftin, avand in vedere optiunile tarifare XD :* big grin

| Andre202 a răspuns:

Incearca pe olx.ro sau mercador.

| daniel21052000 a răspuns:

Olx.ro