| Orlando_Andrei_1995 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti daca stiti de ce atunci cand vreau sa intru pe net de pe telefon imi zice retea nedisponibila. mentionez ca am un lgke970shine si ca vreau sa folosesc serviciul broadband 3g(cosmote) deoarece am trafic inclus in extraoptiune

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Nu ai semnal 3 g acolo unde esti

| Orlando_Andrei_1995 explică (pentru shannygelu):

Ba da am si nu merge sa ma conectez nici prin webnwalk, sa fie defect telefonul?

| shannygelu a răspuns (pentru Orlando_Andrei_1995):

Cred ca nu este configurat setarile de net ale telefonului du-te la operatorul de telefon de unde ai cartel si spune-i sa-ti faca setarile

| Orlando_Andrei_1995 explică (pentru shannygelu):

O sa ma duc sa vad ce rezol. Mersi de ajutorwinking