| DarkShina5566 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie o extraoptiune de la Cosmote prin care sa am Internet? Si tariful acesteia. Vreau sa nu mai folosesc wi-fi-ul de pe telefon, vreau net direct din retea.

2 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

UIte aici http://www.cosmote.ro/......ntent.aspx
Pentru 12 euro ai minute in retea si alte retele si 500MB, iar pentru 15 euro ai 1 GB.

| trance04 a răspuns:

Extraoptiunea Xplore cu 5 euro si apoi cu un euro trimiti sms la un nr de la ei si ai beneficii duble, adica 4000 min+sms in retea, 70 nationale, nu stiu cate in romtelecom si 300 mega trafic de net