| shtz a întrebat:

Salut tpu..va rog sa ma ajutati am un telefon Samsung s3310 si nu-mi merg jocurile cand incerc sa intru intr-un joc imi zice fisier format neacceptat va rog ajutati-ma ce-l mai bun si rapid raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| AlexandruRares a răspuns:

Buna!
Problema ta e floare la ureche.
Tu ai descarcat jocuriile de pe net presupun, dar acestea nu au formatul acceptat de telefonul tau.
Ti-as spune mai exact ce fel de format accepta telefonul dar nu am de unde sa stiu atata timp cat nu ma pot uita in el.
Formaturiile jocuriilor pot fi: jar, jad, sis si altele
Singura ta solutie e sa descarci jocuriile de pe: www.waptrick.mobi
Poti accesa site-ul din telefon, acesta iti converteste formatul jocului si ti-l adapteaza pentru telefon automat
Distractie placuta!