| DiiaVonAmphetamine a întrebat:

..; o3.mi-am descarcat jocuri pentru Samsung star 1. , dar nu pot sa le instalez... spune fisier neacceptat. straight face. Ca sa fac? Sau de pe ce situri sa imi decarc jocuri "compatibile".

Cel mai bun raspuns primeste funda`. big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LittleEvil666 a răspuns:

Din ce stiu eu sunt greu de gasit jocuri pentru Samsung Star GT-5230 si daca le gaesti sunt greu de instalat deoarece cei de la Samsung au scos o varianta care are softul cu probleme facand inaccesibila instalarea jocurilor si vizionarea filmelor pe Youtube.
Am detinut acest telefon timp de 3 ani si am avut ghinionul sa al am pe cel cu softul bulit astfel nu am putut sa instalez nici un joc.
Cred ca si tu ai aceeasi problema...