| Jadis a întrebat:

Mi-am pus in telefon un videoclip descarcat de pe youtube si s-a transferat fara probleme. Si in telefon cand sa intru in el imi zice tip fisier neacceptat! De ce?

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pentru ca nu ti-l recunoasdte telefonul, are nevoie de alt tip de fisier pentru ca sa-l poata reda. Daca telefonul e Nokia, ai sansa sa transformi orice tip de fisier intr-unul pe care poti sa il vezi pe telefon cu ajutorul Nokia PC Suite. E fenomenal pentru asta, asa am putut sa vad filmul "Gladiatorul" pe telefon.

| Jadis explică:

P. S. si un coleg de al meu are acelasi videoclip in telefon si ii merge. La mine nu

| Jadis explică:

Pai telefonul meu e la fel de bun ca al lui...se pare ca mi-am descarcat degeaba youtube downloader, ca nu e bun

| Jadis explică:

Nu e Nokia. E Samsung. Al lui e LG. Va multumesc oricum pentru raspunsuri. Apreciez. Se pare ca o sa ma multumesc vazand videourile pe youtube si nu pe telefon. Mersi happy

| tl34 a răspuns:

Pentru. ca dupa aceeea s-a vazut problema de la transfer deci trebuie sa il stergi

| Eusuntaici a răspuns:

Incerca sa-i schimbi numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate al tau nu citeste acel tip de format

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur colegul tău are alt tip de telefon. Nu toate telefoanele citesc aceleași formate, codecuri, rezoluții, rate de biți, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel de bun? Pe ce principii mergi când spui asta? Este sau nu același model? Dacă nu este, atunci asta e. Că au camera la fel de bună, ecrane la fel de mari, memorii la fel, etc, nu le face la fel de bune.

| WinSon a răspuns:

Pentru ca nu e in format pentru telefon
cauta site-uri cu video pentru telefon