| idontgiveafuck2344 a întrebat:

Buna,TPU.AJUTOR! Am un card de memorie de 2gb si de la un timp cand il bag in telefon[Samsung corby s3650] imi apare cardul dar, pozele\sunetele\clipurile nu imi apar imi zice fisier neacceptat![Nu e de la telefon pentru ca alte carduri merg]+ca nu vreau sa imi cumpar altul ca aveam toate amintirile. crying
Ahh da si mai aveam unu de 4gb care daca il bag in telefon nu apare deloc! crying FUNDA! E urgent!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CosminGrasu a răspuns:

Vezi sa nu fie zgariat daca nu formateazal