| elysey a întrebat:

vin cu o mare problema am un Samsung galaxy s2 si imi apar linii pe orizontal linii negre in special dimineata cand e frig deci problema este ca cand este frig afara apar multe dungi dar cand incepe sa se incalzeasca toate liniile dispar am probat si cu o alta baterie deci nu e de la baterie resetare generala am dat degeaba este ciudata problema pentru ca dispayul nu este zgariat nu este spart nu este lovit tel are husa a avut si folie dar i-am dato credeam ca este de la folie dar nu este ma puteti ajuta macar cu un sfat? multumes!

5 răspunsuri:
| JeJeleu a răspuns:

.......husa il strange prea tare sau magneți... sa nu stea in contact cu magneti

| elysey explică (pentru JeJeleu):

Ce magneti unde sunt aia?

| JeJeleu a răspuns:

Posibil ai la husa sau ce stiu eu. nu apropia magneti de ecran

| elysey explică (pentru JeJeleu):

Nu am magneti la husa husa este din silicon nu are treaba asta

| costel3 a răspuns:

Am si eu galaxy s2, si imi apare si mie cate odata asa ceva, ce sa fac ca sa fie ok?