| TTO a întrebat:

Am o mare problema cu tableta. Imi apar niste dungi/linii negre subtiri care se maresc pe tot ecranul. Mai nou se si latesc. CE SA FAC?! Inca mai am garantia, mai are vre'o valoare?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai garantie ti-o repara!
Daca nu dai din buzunar banii laughing

| hp8510p a răspuns:

Pai daca ai scapat-o pe jos, cei de la garantie vor vedea ca a suferit socuri mecanice si iti anuleaza garantia. Daca nu ai scapat-o si liniilea alea au aparut asa din senin te duci cu ea la garantie si ti-o face pentru ca e problema"interioara"

| Gabi05 a răspuns:

Ti s-a bulit gpu-ul, duo la garantie daca vrei sa o salvezi, daca nu laso sa isi dea duhul

| sweetistaaaa a răspuns:

E de la placa de baza... si eu am avut aceeasi problema. Cel mai bine e sa folosesti garantia.