| xxx8 a întrebat:

..Voi ce ati alege : Samsung galaxy s4, Sony Xperia z ULTRA, HTC One sau Iphone 5?

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Nu chiar, Sony xperia z ultra e mai puternic.

15 răspunsuri:
| Andreea444 a răspuns:

Samsung Galaxy S4.

| ThePotato a răspuns:

Galaxy S4 si HTC One sunt cele mai bune. As putea spune egale.

| fuzzer a răspuns:

S4

| MiculFaraon a răspuns:

Iphone 5 eu as alege. Mi se pare mult mai practic. Pa-pa.

| Iulian03 a răspuns:

Iphone 5

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Samsung Galaxy S4. De ce? Este cel mai performant de pana acum.

| SpedyKid a răspuns:

Depinde de ce vrei. Daca vrei un telefon elegant și bine finisat îți recomand HTC One, dar dacă vrei cel mai puternic și inteligent smartphone atunci S4.
Și eu eram foarte nehotărât, nu puteam sa aleg intre HTC One și S4. Am mers pe S4 deoarece este mai performant și la reparații nu sunt riscurile atât de mari.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC One.

| Rroxanne a răspuns:

Si eu am avut de ales intre Iphone 5 si Galaxy S4, si am ales Galaxy love struck

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Sunt de părere că toate aceste telefoane merită banii însă dacă ar fi să aleg unul, cu siguranţă aş alege un Samsung Galaxy S4 deoarece îmi place foarte mult design-ul, performanţa şi inteligenţa lui.
Eu deţin un Samsung Galaxy S3 şi sunt foarte, foarte mulţumită de el.
Întotdeauna am fost mulţumită de telefoanele de la firma Samsung.
Şi celelalte îmi plac într-o oarecare măsură dar consider că un Samsung Galaxy este exact ceea ce îţi trebuie.
Pa-pa.

| BlackMagicx3 a răspuns:

Samsung Galaxy S4

| galma a răspuns:

Pai,eu zic sa te gandesti intr:S4 si iphone 5.Acum sa facem niste comparati intre cele doua telefoane:
CAMERA
SAMSUNG GALAXY S4 va avea doua camere, una de 13 MP, alta de 2 MP, in timp ce iPhone 5 are o camera de 8 MP si alta de 1.5 MP.
ECRAN
Daca iPhone 5 se lauda cu un ecran de 4 inch si o rezolutie de 326 pixeri / inch, SAMSUNG GALAXY S4 va avea un ecran de 4.99 inch, cu o rezolutie de 440 pixeli pe inch.
PROCESOR
Producatorii au pregatit pentru SAMSUNG GALAXY S4 un procesor Exynos 5 de 1.8 GHz octo-core, in timp ce iPhone are un procesor A6 de 1.3 GHz dual-core.
CARCASA
Aici, iPhone pare a fi in avantaj, datorita aliajului de aluminiu din care telefonul este facut, spre deosebire de cel de plastic de la SAMSUNG GALAXY S4.
APLICATII
Daca App Store numara 775.000 de aplicatii pana in acest moment, piata Android se poate lauda ca va fi prima de acest gen care va atinge 1 milion de aplicatii.
Ramane la alegerea ta!

| LikeABossyGirl a răspuns:

Samsung Galaxy S4

| JusticeForCraiova a răspuns:

Iphone 5 pentru ca este mai mic...
Samsung galaxy s4- ca este mai performant
Sony Xperia Z- pentru frumusete.

Din acestea as alege Iphone 5

| xxx8 explică (pentru Andrei1099):

Ma bucur ca cineva a observat asta insfarsit uitati-va ceilalti la specifcatile telefonului Sony xperia z ultra si cred ca majoritatea isi vor schimba parareawinking