| MaxKiller911 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Samsung Galaxy S4, HTC One,Sony Xperia Z, iPhone 5 si Blackberry Z10?

14 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu as zice asa: fie Sony Xperia Z, deoarece arata foarte bine si e rezistent la apa, fie Htc One.
Nu se mai pune problema de lag in ziua de azi. Toate se misca foarte bine. Pana la urma, pe langa performante, te mai intereseaza poate si altceva. Dintre Htc One si Xperia Z, Htc one e mai performant. Comparat cu s4, HTC one e mai salb doar la: camera pe timp de zi(noaptea pozele is mai ok cu HTC one) si ecran(desi daca ai ghinion sa il spargi, la s4, nu cred ca e ok sa dai 1500 lei pe reparatie...).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una din elehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine hai sa zic asa doar Htc One...

| andrw1929 a răspuns:

Samsung Galaxi S4
Toate cele bune!

| Anitta97 a răspuns:

Samsung Galaxy s4 si HTC One big grin :*

| Mellie00 a răspuns:

Eu sunt posesoarea unui HTC One, e un telefon foarte bun il recomand big grin

| MaxKiller911 explică (pentru Mellie00):

Pai daca il ai te-as ruga sa-mi spui si mie cum se comporta (as vrea sa-mi cumpar si eu unul, sau un S4 ) big grin
As avea cateva intrebari :
1.Cum se comporta camera
2.Se zgarie repede
3.Are difuzoare si casti de buna calitate
4.Cum ruleaza jocurile

Multumesc big grin

| Mellie00 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Buna,
1. Camera face poze/filmulete excelente (dupa parerea mea)
2. Ecranul nu, dar carcasa da.
3. Da
4. Foarte bine, mai ales cele 3D

Ps: Scuza-mi raspunsul foarte intarziat big grin

| eXperience a răspuns:

Sincer, poate HTC One, dar as alege Nokia Lumia 1020 Clar.

| geohandmade a răspuns:

Orange Nivo. Este un smart phone cu andoid ce are toate functiile unor telefoane extrem de scumpe ca cele mentionate de tine si il gasesti la liber nou cu max 120 de euro. Si arata si foarte bine

| MaxKiller911 explică (pentru geohandmade):

Deci,in primul rand, ala nu e telefon puternic, in ziua de azi nu cred ca se incadreaza nici la categoria " BUNE ".

| vdamian67 a răspuns:

Samsung s4!

| TheFuture a răspuns:

Eu am HTC one si mi se pare cel mai bun. Am cautat pe net pareri si comparati intre HTC one si s4 cam o luna si dupa m-am decis sa iau HTC... app la jocuri n'ai probleme le ruleaza super are beatsaudio etc procesor 1, 7ghz si se spune ca s4 are un procesor de 1. 9ghz nu e adevarat are 2 procesoare unu de 1.6 si unu de 1.2 care nu ruleaza simultan deci degeaba are 2 in fine... si s4 are chesti in plus dar mie mi sa'u parut inutilehappy

| MaxKiller911 explică (pentru TheFuture):

De fapt are un Quad-Core de 1.9 GHz ca daca avea doua spuneau si ceilalti in review-uri ca are 2, dar tu trebuia sa stii asta ca te-ai uitat la comparatii ai zis...asta daca te-ai uitat.