| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi spuna cineva ce telefon este mai bun intre un Orange Zali - VS - Vodafone Smart III care ziceti voi?

Răspuns Câştigător
| BurloiuRaul a răspuns:

Toate sunt bune.Eu am Orange Zali si sunt multumit de el.Singurul lucru cu care e mai bun e memoria interna (4 GB fata de tot 4 gb de Orange Zali, dar pe Orange zali sunt disponibili doar 2) Si mai e camera la care Vodafone Smart III are 5 MP, iar Orange Zali de 3. Mai bun cu putin este Vodafone Smart III. Funda?

1 răspuns:
| njohn a răspuns:

Amandoua