| AleXu224 a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jucuri tari pentru android big grin

Răspuns Câştigător
| SMDiesel a răspuns:

Deci...angry birds star wars 2, angry birds space, temple run 1, 2, where's my water, subway surfers, hil climb racing, need for speed most wanted, fifa 2014, jetpack joyride, fruit ninja, talking friends... sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Alexxandruxx a răspuns:

Un joc care nu a fost mentionat pana acum este zombie road trip. Mi se pare super misto, e un joc calumea. Incearca si tu.

| ScorpionGx a răspuns:

Deci cel mai sinplu intri pe Fb si ai jocuri cele mai noii 2013 sau top jocuri pentru telefon, aplicatie android si dai decat send via mobile usor sinplu si ai si cele mai super jocuri Bfata

| PrObLeMaTiCuL a răspuns:

Drag Racing, Angry Birds (Rio, Space) si cam atat stiu.

Funda plz!