| enonimox a întrebat:

SALUT TREBUIE SA IMI IAU UN TELEFON, CE TELEFON DIN LISTA ASTA SAMI IAU? 1. HTC desire x 2.htc desire 300 3.htc one s 4.htc windows phone 8s 5. LG optimus l7 6. LG optimus l9 7. LG optimus f6 8.nokia lumia 625 9. Orange san remo grey 10. Orange yumo 11. Orange reyo 12.samsung galaxy s2 plus 13.samsung 14. xcover 2 15.sony xperia j 16. Sony xperia m

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 e foarte bun smartphone, ia-l pe el.
Fuunda?

2 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Eu iti recomand Nokia lumia 625 deoarece este mult mai bun, este rezistent, bateria tine mult chiar daca te joci sau asculti muzica, are ecranul de 4.7 inchi, multe aplicatii + windows 8 ca sistem de operare. Isi merita toti banii din multe puncte de vedere
http://bit.ly/1ir2kZf (link generat de conversion marketing)

| FsH a răspuns:

Un raport foarte bun pret/calitate la oricare din lista ta, nu poti gresi iar folii si huse de smartphone gasesti la www.foliisihuse.ro