| Norbert97 a întrebat:

Salut tuturor! Tocmai ce mi-am cumparat acum 2 zile un s4 gt-i9515 de la eMAG din Timisoara. M-a intrebat daca desfacem cutia si ne uitam la telefon eu am zis DA. La desfacut a avut folie de protectie normala pe fata culmea eu stiam ca vine cu o folie originala de la s4. Si a mai avut folie pe spate+lateral. E ok pana aici dar am ajuns acasa l-am pornit si nu stiu de ce a venit instalat cu android lollipop 5.01. Era ciudat androidul inca nu sunt obisnuit perfect cu el dar i-am dat un HARD RESET ca poate isi revine la androidul lui original 4.2.2. Kitkat. Din pacate tot cu lollipop pornea telefonul nu inteleg de ce? Alta problema grava e ca nu imi functoneaza sensorul Ecran inteligent adica cat timp privesc telefonul nu mi se stinge ecranul si faza e ca nu imi detecteaza nici fata cu camera daca activez acea optiune. Camera fata+spate functioneaza l-am testat nu are probleme. Ce imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| Chiriac_Robert_2000 a răspuns:

Daca mai are garantie, du-l inapoi sa eMAG si spune-le de problemele aparute ca sa-ti dea alt telefon. Daca nu mai ai garantie, du-l la Service. Bafta!