| Cleo2000 a întrebat:

Salut tuturor!
Va rog, ajutați-ma sa recuperez parola la "Yahoo mail"! Parola de recuperare mi se trimite la un număr de telefon pe care l-am avut demult si la care sm renunțat. Menționez ca pe aplicația iPhone sunt încă activ dar nu cred ca pot schimba parola din aplicație. Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca sa schimbi parola din aplicatia Iphone.
Daca numarul de telefon nu mai e valabil, poate ai pus o adresa de mail alternativa, pentru situatiile in care trebuie sa-ti recuperezi contul. Daca nu ti-ai luat masuri suplimentare de siguranta pana acum, iar daca ai ocazia sa schimbi parola prin aplicatia Iphone, e indicat sa adaugi si un numar de telefon actual, precum si o alta adresa de mail, pentru a evita pe viitor posibilele probleme de accesare cont.

| Cleo2000 explică (pentru dannyel86):

Multumesc pentru atenție si raspuns. Nu am idee cum sa schimb parolA din aplicația iPhone. Nu cred ca se poate.