| keWlE a întrebat:

Salut, un coleg de la mine din clasa se juca pe telefon cand deodata mia setat o parola cu model dinacela.
Am Samsung galaxy gio si l-am luat acum vreo 2-3 ani si nu mai stiu datele acelea..pentru ca am bagat-o de 15 ori si acum imi cere un cont; o adresa de mail si o parola. cert e ca eu nu le mai stiu si nu pot sa fac nimic..decat sa sun la un numar de urgența sau sa bag datele acelea...Am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| charleslouboutin a răspuns:

Tu de gogole ai auzit...sau esti doar lenes?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UZ3Yq6oQbjM

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Il resoftezi.

| charleslouboutin a răspuns:

Sau mai usor ii dai reset si revine la setarile initiale din fabrica.

| keWlE explică (pentru charleslouboutin):

Cum?