| AlexTrUK a întrebat:

Un PROGRAM DE VIZIONAT PROGRAME TV pentru telefon stiti? Inafara de sopcast, nu merge pe android 2.3.6 Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| vadu22 a răspuns:

Eu folosesc Cool Tv dar din pacate trebuie sa ai sopcast ca sa meraga:(.
Totusi este un sopcast pentru android 2.2+

http://sopcast.com/
intra pe linkul asta de pe telefon.
O sa vezi ca o sa scrie undeva mai jos ptuin "Latest Release" iar dedesubt o sa vezi 3 variante, si anume:
SopCast for Mac 1.3.5
SopCast for Android 1.0.4
SopCast 3.9.2
In dreptul fiecaruia scrie cu galben "try now" tu o sa intri pe cea de-adoua si anume "SopCast for Android 1.0.4 ". si dai pe try now si il descarci.
dupa ce ai terminat instalarea sopcastu-lui descarca de pe google play
Cool TV, e gratuita app.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wCoolTvRomania

Asa dupa ce ai instalat si asta vezi ca is acolo mai multe posturi, alegi unul dintre ele si enjoy!
Daca ai intrebarari te rog nu ezita sa ma intrebi, eu vreau sa te ajut;).

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ar trebui sa mearga. Merge de la 2.2 in sus. Trebuie sa ai viteza de download de cel putin 3-4 Mb/sec. Descarca de aici:
http://www.sopcast.org/docs/android.html
(e un fisier.zip. schimbi extensia din.zip in.apk) Il transferi in telefon si il instalezi.
Sau cum am facut eu. Du-te aici de pe telefon:
http://sports-tv.eu/mobile/android.html
si urmezi instructiunile.

| Roxin a răspuns:

Iti recomand un update la Android. Pentru versiunea ta nu sunt disponibile aplicatii care sa functioneze corect.
2.3.6 e vechi. Gandeste-te ca ai o Dacie si vrei sa mergi cu 270 km/h cu ea. Nu o sa poti pana nu ii faci o modificare sau upgrade.
Spor! happy

| Alphaking a răspuns:

Photon Flash Player, HBO GO Romania si Seenow sunt cele mai bune.

| SintSmekerulTpu a răspuns:

SeeNow

| Borcan_Alex_1999 a răspuns:

Eu am android 4.1.2 si am un program dar nu stiu daca iti merge. Cauta pe google play asta: televizorul online. Are o imagine cu o telecomanda tv. Funda?