| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Salut va rog ajutatima as vrea sa ma joc fifa 15 pe telefon dar nustiu daca va merge sad am un Huawei y530 si un Lg Optimus P700 oare va merge? Si ve ndcesita fifa 15?

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu merge frate sunt jocuri special facute pentru telefon sau tableta sau pc

| Mihai1810 a răspuns:

Instaleaza jocul si vezi daca merge. De unde vrei sa stim noi daca merge? Crezi ca avem glob magic?

| Edouard_Edy_1997 explică:

Ba da nu mai comenta daca nu iti convine, te drek de copil prost