| lucamihaisb a întrebat:

Salut,vreau sa imi cumpar un smartphone din china http://www.aliexpress.com/......98062.html
si ma gandesc daca se merita? ar mai trebui sa platesc ceva? trebuie sa ii primesc la vama?

Răspuns Câştigător
| lucamihaisb explică:

Nu ai cum sa-ti dai seama din imagini, poate decat dupa ce il cumperi.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi ca poti sa-ti alegi shipping-ul. Daca alegi variantele intre 15-60 zile, transportul e gratuit.
Daca vrei prin firma EMS, transportul costa in jur de 100 ron, si ajunge in 7-20 zile, iar daca vrei sa ajunga mai repede, in 4-8 zile, transportul e prin DHL si te costa 250 ron. Produsul il primesti acasa sau la posta.

| lucamihaisb explică (pentru CM7YRE):

Inteleg,dar chiar o fii original telefonul?