| buium a întrebat:

Salut vreau sa-mi cumpar un Samsung galaxy s4 clona/replica la 500 lei,si ii merg sensorii,de air gesture,si celelalte,si se misca bine, dau funda?

3 răspunsuri:
| Yoe a răspuns:

O replica nu va functiona niciodata la fel de bine ca si originalul si in opinia mea mai mult nu stiu *te faci de ras* daca ai cumpara o replica..si din cate stiam eu nu se misca asa de repede ca si originalul, acum depinde de la replica la replica.

| aramitzz a răspuns:

Http://api.hostinger.ro/redir/1250850 nu ai reclame, iti dau adresa si nu actioneaza asupra site-ului tau, tot ce trebiue, este sa ai vizitatori

| aramitzz a răspuns (pentru aramitzz):

Scuze, mesaj mostat gresit!