| buium a întrebat:

M-am hotarat sa-mi cumpar un Samsung galaxy S4 replica/clona, la 500 de lei, vreau ceva pareri despre el, primestii funda

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Cel original - merg functiile cum trebuie, exista aplicatii speciale pentru el, ai un support.
Chinezarie - poate avea problema cu touchscreen-ul, nu are aceleasi performante, bateria poate sa tine o zi, materiale ieftine (in special plastic de ****). Nu cred ca ai acelasi support pe care il ai cu unul original si daca ti se strica, te va costa o gramada.