| Radu_Robert_1994 a întrebat:

Salut,vreau sa-mi iau un telefon nou, dar am bugetul limitat cam 5-6 milioane. Nu-s prea pretentios. doar as vrea un telefon cu o camera buna si spate si fata. si sa mearga bine pe wapp si facebook.Multumesc tuturor care mi-au raspuns

5 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

,,Orange nivo,, camera 5 Mp, 2 mp frontal,are aplicatii preinstalate, youtube, chrome, deezer, si mai multe, dailymotion, cu 450 ron. il poti lua la liber, la jocuri se comporta bine dar nu trebuie fortat la maxim, eu am si sunt multumit de el, dar tu documentaza-te si apoi poti alege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia Lumia 630:http://www.pcgarage.ro/smartphone/nokia/lumia-630-dual-sim-yellow/

Samsung Galaxy Core 2:http://www.pcgarage.ro/......sim-white/

Alegi pe care vrei!

| Radu_Robert_1994 explică (pentru anonim_4396):

Acolo scrie la amandoua camera de 5 mpx. dar e la fel si cea principala si cea secundara? Fiindca eu as vrea sa fie bun pe camera secundara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_Robert_1994):

Este imposibil! Nu exista niciun telefon pe piata care sa aiba camera secundara mai buna decat cea principala!