| anonim_4396 a întrebat:

Imi cumpăr un telefon, dar vreau să va cer opinia. Vreau să aibe camera internă de 5 megapixeli. Să aibe cel puțin 1.2 ghz. Bugetul ar fi până în 7 milioane. Ați putea să imi dați un site cu un telefon care să îndeplinească condițiile sau să imi dați exemplu de acel telefon? Funda la cel mai detaliat răspuns. URGENT!

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DMDP5YBBM/

are 1 ram
camera mai mare de 8
si 1.7 procesorul

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| wolder a răspuns:

Eu cred ca mi-l voi cumpara pe asta
degeaba are 1.7 daca nu are 2 ram iti zic sigur.
http://www.emag.ro/......DVSLHYBBM/

sau

http://www.emag.ro/......DSR6MYBBM/

| wolder a răspuns:

Multumesc pentru funda

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DW3JYMBBM/

eu zic ca acesta este cel mai bun telefon pe care poti sa il iei sub 700 de lei.Are o baterie buna si procesorul are o frecventa de 1, 3 Ghz iar camerele sunt de 8MP respectiv 2MP.

| AmaliaMarilena a răspuns (pentru Chivoiu_Emanuel_1993):

Da, m-am uitat asupra anuntului si pare foarte bun, astept celelalte raspunsuri.

| LTAA a răspuns (pentru AmaliaMarilena):

Nu lua Allview ca stai cu ele in service, s3 neo e de un milion de ori mai bun

| wolder a răspuns (pentru LTAA):

Sunt de aceeasi parere. toate Allview se strica

| wolder a răspuns (pentru AmaliaMarilena):

Am sa ma chinui sa iti explic sper sa nu ma chinui degeaba. Incerc sa am cel mai bun raspuns.
deci nu alege Allview ca sunt telefoane facute in ro si sunt proaste am avut si mi s-au stricat si-o cine am auzit ca are sta cu el in service ca se strica repede.
iti pot gasi pe cererile tale cel mai ieftin.

nu zic Samsung Galaxy S4, e scump e 1.200, poti gasi ce are in el pe un alt tel mai ieftin. si nu recomand Samsung galaxy deloc am vazut la cineva ca i s-a spart de 2 ori ecranu, are ecran prost. este scump la 700 de lei iti gasesc telefoane mult mai performante.
acel Allview p6 are doar 1 ram si va merge cam greut, eu recomand 2 ram.

| Atmos a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DX4VZBBBM/
Cea mai buna alegere crede-ma!
Il am de 2 ani si nu m-a dezamagit!

| Galatan_Doru_1994 a răspuns:

Doar daca ai dori un Samsung Galaxy S4