| AdrianH1236774 a întrebat:

Salut, vreau să-mi spuneți dacă acest telefon are giroscop deoarece vreau să-mi iau niște ochelari vr și nu vreau să îi i-au degeaba să nu meargă la telefon. FUNDAAAAAA!

Link telefon: http://m.emag.ro/telefon-mobil-utok-dual-sim-8gb-black-q 55/pd/D3T14YBBM/

Răspuns Câştigător
| vladst1 a răspuns:

Nu merita sa iti cumperi aces telefon, nu are giroscop, iar imaginea trebuie sa fie imersiva pe o rezolutie cat mai mare (minim full hd ), altfel nu te vei bucura decat de un ecran pixelat ( gandeste-te ca acele lupe aproprie imaginea foarte tare si ca rezolutia pe care o vezi tu, este impartita in doua pe lungime) Am incercat si eu pe oneplus one, care avea ecran full hd, si era un killer de telefoane de top prin 2014, si nu mergea foarte imersiv pe acel telefon, cu toate ca are inca specificatii cu 91% mai bune decat restul telefoanelor de acum. Iti recomand doar daca iti iei un telefon bun, sa iti iei si ochelari, deoarece vei ramane dezamagit de calitatea imaginii.