| alexTPU a întrebat:

Salut vreau si eu niste pareri despre Allview p5 quad si p5 qmax si niste sfaturi incerc sa imi cumpar un telefon nou pana in 12 milioane dar sa aiba quad core camera secundara display mare camera frontala buna

3 răspunsuri:
| yoyo74 a răspuns:

Pentru 1200 lei ai pretentii cam mari straight face

| davidtm a răspuns:

Poti sa-ti iei Allview, dar vezi tu de ce e ieftin.pentru ca nu e de calitate, daca ar fi de calitate telefonul si ar avea specificatile tot astea ar fi cam pe la vreo 2000-3000.dar allviewurile nu sunt de calitate.
Eu mai bine iti zic sa-ti iei un s2, e foarte bun, si il are foarte multa lume.
pa-pa. funda?

| alexTPU explică:

Vruiam cu abonament de 10-15 euro euro am uitat sa precizez