| Adri2268 a întrebat:

Salut TPU. As dori un Alview x1 soul. Dar este marca romaneasca si imi ieste cam frica sa il cumpar. Nu cunosc pe nimeni care sa mai aiba un telefon alview. Cei care au telefoane alview, merita? La date technice este foarte bun 2gb de ram 13 megapixel, camera secundara 5 mpx, 5 inch, procesor quad core 1.5. Pareri va rog rumos. Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am testat modelul P5 Quad. Se mișcă foarte bine în jocuri, GPS și face poze foarte bune. La acest prețul lui, am fost foarte mulțumit. Unii au avut probleme cu aceste telefoane, alții nu. Alege ce dorești. Succes!

| hp8510p a răspuns:

Allview este o firma romaneasca care isi pune sigla pe telefoane chinezesti...deci Allview sunt telefoane chinezesti nu romanesti...eu zic sa iei ceva de firma mai buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru hp8510p):

Șă știi că toate sunt asamblate în China sau pe acolo. Mâna de lucru și piesele sunt mai ieftine.

| hp8510p a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca multi producatori ansambleaza device-urile in China dar cele Allview sunt "made in China"/fabricate nu ansamblate.Sunt doar "powered by Allview"