| freestay a întrebat:

Salut, imi puteti spune de ce nu merge camera frontala la un telefon Allview a 5 Quad?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Ai scapat telefonul pe jos? Poate de aceea s-a stricat camera frontală, de citi MP este camera? Il poti duce la servis telefonul? Sa se uite specialistii aceia la el daca trebuie activată o vor activa, daca trebuie schimbată o sa o schimbe ei.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Caută cu atentie in setările aplicatiei de facut poze si sigur vei gasi cum sa o activezi pe cea frontala! Daca nu, poti rezolva problema in orasul tau, la un reparator de tefeloane...si eu am avut telefon ca acesta si am putut activa functia! Meriti"a doua sansa"

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru FoxyM):

Bună! In toate raspunsurile pe care le dai zici acelasi lucru, meriti a doua șansa, acest cuvint nu il poti scrie sau spune asa oricum la infinit este deranjant supărător, acest cuvint indica faptul ca tu esti certată cu cineva si tu ăluia sau ăleia îi mai acorzi o adoua șansa in vederea reabilitării ei ca persoană vizavi de comportamentul ei față de tine, dar in cazul intrebarii de mai sus nu se potriveste deloc ce ai scris tu, meriti o a doua șansa, la ce? Persoana a scris ca are un defect telefonul nu el ca om, deci in cazul ăsta, telefonul merită o a doua șansă? Vezi ca prin cuvinte ranesti grav oameni pe care nu îi cunosti si care nu te au calcat pe nervi (sau pe batatură e o vorbă) niciodată. Numai folosii oricind in orice expresie cuvintul acesta meriti o a doua șansa, intrucit devii deranjantă si nu cred ca asta doresti, poate ai auzit de la cineva expresia aceasta, dar spre binele tau caută sa i ințelegi sensul adevarat. Numai bine.

| FoxyM a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Salutare! Acesta este sloganul meu! Trateaza-l ca atare si vezi-ti de treaba ta!

| Crisstinayy12 a răspuns:

Elimină toate aplicațiile care le ai deschise, cum ar fi snapchat și alte aplicații cu cameră, pentru că nu poți folosi doua camere deodată, cred că aceasta este problema. Sau dezactivează-ti lanterna! Sau ai multe poze!