| xMaTrIxX a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie care sa mearga sa blochez. Instalarea si dezinstalarea la aplicatii. Aplicatia in sine sa nu poti intra in ea si sa nu poti sa o dezinstalez si pun accent aici ca cei de la Applock nu au si merge sa o dezinstalez fara a'mi cere parola. Si magazin play vreau sa fie.

1 răspuns:
| RandomStudent a răspuns:

Nu stiu o aplicatie de genul dar ca o aplicatie sa nu poata fi dezinstalata trebuie sa iti rootezi telefonul. Aplicatia in dine o poti face sa fie aplicatie de sistem(sa nu o poti dezinstala) cu Room toolbox lite de pe google play.Dar nu inteleg de ce ti-ar trebui o aplicatie de acest tip ca nu iti dezinstaleaza/instaleaza nici un program aplicatii fara stirea ta + ca nu iti recomand sa iti rootezi telefonul fara a sti ce inseamna.