| x2gk9r a întrebat:

Salut… Vreau un sfat
Am un iph 12 de 4 luni si acum dimi cand m-am uitat aveam 99% si ma gandesc sa nu fi scazut din cauza adaptorului de casti fake
vreau sfaturi…
tot cu incarcatorul original il incarc…

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care e problema? E bine. Nu spui cand l-ai scos de la incarcat.

| Simpatic a răspuns:

Nu are lagatura adaptorul de casti cu acumulatorul, probabil telefonul s-a descarcat pana la 99% ca de fapt l-ai scos de la incarcat cu cateva ore bune pana sa te uiti la el, de asemenea daca aveai activate internetul wi-fi si alte functii acestea consuma din acumulator, pe langa asta sunt o multime de aplicatii care stau active in fundal si consuma resurse si ele

| SkandallKamataru a răspuns:

Ce aveai 99%? Bun, te-ai trezit si aveai 99% baterie, era la incarcat sau? Te referi la sanatatea bateriei?