| AdrianJohny a întrebat:

Am de gand sa-mi cumpar un telefon mobil! M-am gandit sa aleg intre Samsung Star 3 si Samsung Star 2!
As vrea de la dumneavoastra niste pareri, care e mai bun si de ce... cat tine bateria.

Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Alex_Alex_1998 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4448&idPhone2=3718
uite aici comparatie intre cele 2 :) il recomand pe Star 3 pentru baterie!

Funda:D

| AdrianJohny explică (pentru Alex_Alex_1998):

Eu am mai cautat informatii despre Star 3 si multi zic ca nu e prea bun! As mai dori informatii!

| Alex_Alex_1998 a răspuns (pentru AdrianJohny):

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2739&idPhone2=4461
Uite unul bun si ieftin 90 euro :) Vezi si singur diferenta+ are si android