| Dragos77 a întrebat:

Salutare am o problema am scapat un Nokia x2 in apa si merge aproape perfect numai ca intr-un colt al ecranului transpira sau nu stiu ramane o urma alba l-am uscat cu feonul si merge perfect numai ca ramane pe ecran o pata alba de abur (transpiratie, apa ) nu stiu exact. CE SA FAC :s?

1 răspuns:
| iordangeorgiana a răspuns:

Pai daca iti apare pe ecran si nu poti sa o stergi inseanma ca a intrat in telefon si trebuie sa il duci la reparat.